Flat 3 Quartos, Proximo A Praia
| WiFi Wi-Fi | Gratis parkering | Swimmingpool Udendørs pool |
| Privat strand Adgang til strand | Spa og afslapning Damprum | Aircondition Klimaanlæg |
| Kæledyr Kæledyr tilladt |
Flat 3 Quartos, Proximo A Praia ligger i nærheden af Itapua Fyrtårn og tilbyder et dampbad og en sauna. Gæster kan også drage fordel af en swimmingpool.
Det tager 20 minutters gang fra villaen til Praia da Pedra do Sal og 15 minutters kørsel til Praca Terreiro de Jesus. Gæsterne kan prøve brasilianske måltider i bar Casa di Vina Restaurant placeret 300 meter væk.
Der tilbydes et udstyret køkken og værelser med en terrasse og en balkon.
På hotellet
General
- Rygning forbudt på alle fælles- og privatområder
- Wi-Fi
- Gratis parkering
- Kæledyr tilladt
Måltider og drinks
- Køkkengrej/ Køkkenredskaber
- Udendørs spiseområde
Aktiviteter og afslapning
- Udendørs pool
- Adgang til strand
- Strandparasoller
- Solseng
- Have
- Sauna
- Damprum
På værelset
- Klimaanlæg
- Dagligstue
- Patio
- Havemøbler
- Te- og kaffefaciliteter
- Spisebord
- Fladskærms TV
Vigtig meddelelse
Ofte stillede spørgsmål
- ❓
Hvor kan jeg efterlade min bil under vores ophold i Flat 3 Quartos, Proximo A Praia villa?
Gæster på Flat 3 Quartos, Proximo A Praia villa kan parkere deres bil i en parkeringsplads. - ❓
Er det tilladt at medbringe kæledyr til Flat 3 Quartos, Proximo A Praia villa?
Du kan bo på Flat 3 Quartos, Proximo A Praia villa med dit kæledyr. - ❓
Vil jeg kunne finde en arbejdsplads på Flat 3 Quartos, Proximo A Praia villa?
Ja, Flat 3 Quartos, Proximo A Praia villa tilbyder et arbejdsrum.